en_8.gif

Joburi  active

Alaturati-va echipei Antibiotice, pe drumul sau spre „mai mult” si „mai bine” pentru sanatatea oamenilor!

De peste 60 de ani, compania noastra dezvolta o cultura a cunoasterii, eficientei si responsabilitatii lucrului bine facut care
ne-au plasat în topul celor mai importanti si mai cunoscuti producatori din industria farmaceutica romaneasca.

Compania Antibiotice isi rezerva dreptul de a inregistra solicitari de angajare (CV-uri si scrisori de intentie) numai in perioadele si doar pentru posturile disponibile, anuntate pe site-ul propriu si/sau in mass-media.

Va multumim.

ELECTRICIAN

Data limita pentru aplicarea la acest job este: 30 iunie 2017

pentru secţii de producţie

Cerinţe şi abilităţi specifice:

  • Absolvent de studii liceale, profil electric
  • Abilităţi de organizare şi gestionare a timpului de lucru, spirit de iniţiativă
  • Bune abilităţi de comunicare şi de lucru în echipă
  • Capacitate de asimilare a cunoştinţelor specifice postului, seriozitate, flexibilitate, adaptabilitate
  • Disponibilitate pentru lucru în schimburi
  • Experienţa în domeniu poate constitui un avantaj

 Atribuţii şi responsabilităţi:

  • asigurarea funcţionării normale a echipamentelor electrice de distribuţie şi utilizare de joasă tensiune (tablouri electrice, electromotoare, utilaje tehnologice);
  • executarea reviziilor şi reparaţiilor ocazionale sau planificate conform Progamului de întreţinere preventivă la instalaţii şi echipamente electrice de iluminat, instalaţii şi echipamente electrice de forţă de 0,4 kV, instalaţii de legare la pământ ;
  • executarea reglajelor parametrilor de funcţionare ai aparaturii electrice de comandă, măsură, protecţie, semnalizare, automatizare din instalaţiile electrice de distribuţie şi utilizare de 0,4kV.

Oferim:

  • Angajare full time
  • Oportunitatea dezvoltării carierei în cadrul unei firme de prestigiu
  • Traininguri de specialitate

Cei interesaţi sunt rugaţi să trimită CV, însoţit de fotografie şi scrisoare de intenţie, documente de studii în xero-copie sau scanate, la adresa: Antibiotice S.A., Iaşi, str. Valea Lupului, nr. 1, cod 707410, Direcţia Resurse Umane, fax 0232-209633 sau e – mail: resurse.umane@antibiotice.ro, până la data de 30 iunie 2017.

Relaţii suplimentare la telefon: 0232 – 209107, 0232-209211;

Numai candidaţii selectaţi pentru interviu vor fi contactaţi

Asigurăm confidenţialitatea aplicaţiilor